24H eSeries: Гонка 6 годин Себрингу

24H eSeries: Гонка 6 годин Себрингу
Категорія: eChamps
Tags: 24hSeriesEsports iRacing
Переглядів: 905

Американська траса Sebring 29 листопада прийняла у себе другий етап серії віртуальних змагань на витривалість  24H Series Esports 2020. Переможцем 6-годинного змагання стала пара пілотів команди Ronin SimSport. Філіп Мітревський (Filip Mitrevski) та Вінсенто Аміко (Vincenzo Amico), пілотуючи  Mercedes AMG GT3, випередили на фініші суперників з Biela Racing на одинадцять секунд. Третє місце вибороли пілоти команди Maniti Racing, які, до речі, стартували з поулу.

Як і на попередньому етапі, невдало склалась гонка для команди Williams Esports Chillblast. А навіть ще гірше. Якщо в Імолі пілоти колективу не змогли виграти, а були змушені задовольнитись другою позицією, то цього разу перегони закінчились приблизно за годину до фінішу, і що найбільш прикро - на той момент шанси на перемогу були досить високими. Нажаль, у Домінік Стейб (Dominik Staib) стикнувся з технічними проблемами свого симулятора.

В заліку Porsche 911 перемогу відсвяткували Карлос Феноллоса (Carlos Fenollosa) та Ніколас Варроне (Nicolas Varrone) з Aurys Racing Team, на 6,5 секунд випередивши суперників з команди HM Engineering. В класах GT4 та TCR знову, як і на першому етапі, відзначились відповідно команда SRC Squadra Corse — цього разу Емануелє Петрі (Emanuele Petri) виступив з Камілло Пеццоні (Camillo Pezzoli), — та Юрген Франк (Jürgen Frank) з Феліксом Людингом (Felix Luding) з команди German SimRC.