24H Series. Трохи більше інтриги

24H Series. Трохи більше інтриги
Категорія: eChamps
Tags: 24hSeriesEsports iRacing
Переглядів: 931

Успіх на Сільверстоуні, на попередньому етапі першості, вочевидь додав впевненості команді Biela Racing Team EURONICS. В усякому разі під час чергової гонки турніру, 6-годинного заїзду в Монці, Стефан Хофбауер (Stefan Hofbauer) та  Свен-Олє Хаасе (Sven-Ole Haase) були непереможні в боротьбі проти суперників з MSI eSports та Williams Esports.

Обравши альтернативну стратегію, на противагу до стратегій команд-суперниць, пілоти Biela Racing Team EURONICS, а точніше — Хаасе, очолили заїзд за 30 хвилин до фінішу. І довели гонку до логічного завершення, випередивши найближчого суперника (команду MSI eSports) майже на 6 секунд. 

А тим часом в заліку Кубку Porsche 911 команда Aurys Racing Team вдруге поставила під сумнів домінування суперників з Inertia SimRacing EuroRC.com. Так само як і в класі TCR вперше цього сезону зазнала поразки команда SimRC. Що ж до заліку GT4, то там домінування SRC Squadra Corse продовжилось черговою, четвертою, перемогою у виконанні Камілліо Пеццолі (Camillo Pezzoli) та Емануелє Петрі (Emanuele Petri).