АВТОКРАТІЯ PF.eSports: четверте місце

АВТОКРАТІЯ PF.eSports: четверте місце
Категорія: eChamps
Tags: Assetto Corse AutocracyTV ProFormula eSports KMAMK eSports KMAMK TCR Season5
Переглядів: 2696

Старт другої гонки першого етапу KMAMK WTCR Championship Season 5/2022 був для команди АВТОКРАТІЯ ProFormula.UA eSports одним із найяскравіших моментів змагання. Адже Віктор Кальмус та Сергій Якимчук очолювали пелетон, що стало наслідком відмінно проведеної першої гонки та початком захоплюючої боротьбі протягом другого заїзду.

За підсумками кваліфікації Віктор Кальмус посів 10-ту позицію, Сергій Якимчук був лише 18-м. Але непоганий темп та безпомилкове пілотування дозволили обом впритул наблизитись до групи лідерів. У певний момент Сергій уже був 10-м, а Віктор у свою чергу втрутився в боротьбу щонайменше за 5-те місце. Та суперники не мали наміру легко здаватись, тому відчайдушно захищались.

У результаті, увійти в топ-5 Кальмусу так і не вдалося, натомість він взагалі випав за межі першої десятки, не без зусиль втримавшись на 11-му місці. Щоправда, втративши місця, Віктор не втратив бойового духу й на останніх метрах заїзду зумів обійти Дмитра Воронько і фінішувати на 10-му місці, яке через реверсивний старт перетворювалось на поул другої гонки. Більше того, оскільки Сергій Якимчув дістався фінішу 9-м, це означало, що команда АВТОКРАТІЯ ProFormula.UA eSports не просто здобула поул, а зайняла перший стартовий ряд.

Протягом перших хвилин другого заїзду Віктор та Сергій діяли, як справжні партнери — один намагався перетворити поул у як найбільший відрив, а другий застосовував усі свої знання та досвід, щоби якомога довше стримувати атакуючий запал суперників. Очевидно, що схема «один проти всіх», при тому що ці «всі» мали відверто вищий темп і намагались атакувати одночасно з різних боків, не могла спрацьовувати тривалий час. Тож дуже скоро захисні редути Якимчука дали тріщину.

Ба більше — після неприємної вимушеної зрізки та штрафу за неї, а також унаслідок декількох контактів із суперниками Сергій відкотився майже в самий хвіст перелотону. І все, шо йому вдалося за решту часу, це відіграти декілька місць та фінішувати 16-м. Але справу було зроблено! У момент, коли суперники прорвали оборону Якимчука, Кальмус зумів відірватись майже на 5 секунд. Цього, правда, не вистачило, щоб утримати за собою шаленно швидких Домініка Хорошавіна та Костянтина Романенко.

Та на третю сходинку подіуму Віктор мав усі шанси. Але, нажаль, попри більш високий темп, ніж у партнера Хорошавіна по команді Okuni Racing Team Павла Денисова, грамотні командні дії «окунів» та декілька неприємних зрізок Кальмуса не дозволили йому цими шансами скористатись.

Здобувши в першому заїзді 9-те та 10-ме місяця, а в другому — 4-те та 16-те, Віктор Кальмус та Сергій Якимчук записали в командний здобуток 49 очок. З цим результатом команда АВТОКРАТІЯ ProFormula.UA eSports розташувалась на четвертій сходинці командного заліку.

Віктор Кальмус: «На фініші першого заїзду я летів, як тільки міг, щоби трохи виправити ситуацію. А другий старт просто прогавив, бо не почув команду стартера. Але допомога Сергія трохи виправила цей момент, і я вдячний йому за допомогу… До речі, я реально міг фінішувати на подіумі, адже об»єктивно їхав швидше за Денисенка. Але — не до кінця розумію, як так сталося — назбирав зайвих штрафів…»

Сергій Якимчук: «Перший етап вийшов не зовсім легким. Але це лише початок. І ми будемо старатись!»