АВТОКРАТІЯ PF.eSports за стабільність

АВТОКРАТІЯ PF.eSports за стабільність
Категорія: eChamps
Tags: AutocracyTV ProFormula eSports KMAMK TCR Season5 SimRacingUA
Переглядів: 2974

KMAMK WTCR Championship Season 5/2022 — таку назву має черговий турнір від Київського Міського Автомотоклубу, який стартує в четвер, 20 січня, гонкою на трасі Nurburgring GP. Особливою рисою цієї першості буде проведення повноцінного командного заліку, боротьбу в якому поведуть сім командний дуетів.

До числа цієї сімки увійшла й команда спільноти ProFormula.UA, відомої проведенням змагань у розігрівочній Лізі сімрейсерів — WarmUp League. Титульним партнером команди виступає автомобільний youtube-канал Автократія.ТВ. Отже повна назва команди — АВТОКРАТІЯ ProFormula.UA eSports. До складу стайні, за підсумками проведеного кваліфікаційного відбору та подальших перемовин, увійшли двоє відомих українських сімрейсерів — Віктор Кальмус (Viktor Kalmus), та Сергій Якимчук (Sergiy Yakimchyk).

Поєднання досвіду та потужного потенціалу — саме так можна описати формулу дуету команди АВТОКРАТІЯ ProFormula.UA eSports. Адже за плечима Сергія вже достатня кількість і національних, і міжнародних змагань і добрий десяток перемог у них. Тоді як Віктор лише починає свій шлях у сімрейсингу, але вже встиг довести серйозність своїх намірів — не випадково й абсолютно недаремно він навчається у Чемпіона України із сімрейсингу Домініка Хорошавіна. А чи дасть ця формула гарний результат — покаже час та перебіг подій на трасах KMAMK WTCR Championship Season 5/2022.

Віктор Кальмус: «Мій попередній турнір — Сезон 3/2021 KMAMK WTCR 2020 — закінчився для мене на п’ятому місці. Та якби не поломка керма на останньому етапі, я мав шанс здобути «бронзу». Цього ж разу завданням мінімум ставлю для себе знову ж таки потрапляння в топ-5. І це буде непросте завдання, враховуючи склад учасників та щільність їх темпу. Що ж до командного заліку, то й там буде потужна битва, тому від прогнозів утримаюсь)))»Сергій Якимчук: «Такої щільної решітки я навіть не пригадю. І це круто. Та не все буде вирішувати швидкість. Думаю, ми з Віктором у першу чергу будемо робити ставку на стабільність. Але це не означає, що ми будемо уникати боротьби — нікому легкого життя пообіцяти не можемо!»

Пряму трансляцію першого етапу KMAMK WTCR Championship Season 5/2022 можна дивитись на каналі YouTube