Team Ballas eSport тепер і в Україні

Team Ballas eSport тепер і в Україні
Категорія: eChamps
Tags: SimRacingUA
Переглядів: 250

26 липня стало відомо, що італійський професійний колектив Team Bellas eSport, знаний участю в офіційних світових кіберспортивних турнірах з сімрейсингу, відкрив своє відділення в Україні, зробивши крок назустріч до українських кіберспортсменів.

На поточний момент за італійську команду вже виступають чотири спортсмени з України, які встигли продемонструвати певні успіхи в офіційних змаганнях. Цю четвірку складають Костянтин Романенко, Нікіта Шапошник, Домінік Хорошавін та В'ячеслав Захаров. Нещодавно під прапорами команди дебютував ще один сильний український сімрейсер - Олег Пітцик, відомий вболівальникам за виступами в топових сімрейсингових клубах: RCI, SimGrid, Actrollvision и AOR (Apex Online Racing).

Тож керівництво Team Bellas eSport прийняло рішення розширити свою діяльність, створивши українську філію - Ballas Team Ukraine, головним завданням для якої стане пошук в Україні швидких та талановитих кіберспортсменів та допомога їм в участі у спортивних турнірах та чемпіонатах високого міжнародного рівня. Координувати діяльність філії буде Жирайр Гюрунян, один з найкращих організаторів вітчизняних змагань та чемпіонатів по сімрейсингу, а також очільник підрозділу сімрейсингу Київського міського автомотоклубу.

“Перед нами стоїть серйозне завдання - не просто бути частиною такого міцного коллектива, а й демонструвати результат! Основними симуляторами для нас будуть Assetto Corsa Competizione для участі на постійній основі в Чемпіонаті світу SRO та в чемпіонатах спільнот RCI та SimGrid, симулятор RaceRoom - для Чемпіонату світу по Турингу WTCR, Чемпіонату світу на автомобилях Cupra та офіційного чемпіонату ADAC GT Masters, а також симулятор iRacing, на якому планиється участь команди у офіційних 24-годинних марафонах.

Паралельно з роботою над командними завданнями, будемо також працювати у напрямку організації великих та якісних змагань в нашій країні, інакше всі наші зусилля не мають сенсу. Тільки національні змагання можуть стати поштовхом до появи нових спортсменів та просуванню їх на міжнародну арену” - прокоментував новину Жирайр Гюрунян.