Бажаєте додаткової інтриги?

Бажаєте додаткової інтриги?
Категорія: WarmUp League
Tags: Assetto Corse SimRacingUA WULeague AC AutumnSeries
Переглядів: 1395

Шанувальники Формули-1 знають, що таке роздратування й пілотів, і їх самих із приводу постійних суперечок та непорозумінь навколо порушень меж траси. Вирішення цього питання в рамках Чемпіонату світу вочевидь потребує і великих зусиль, і волі керівників першості. Зовсім інша справа — аналогічне питання для змагань WarmUp Leaugue.

Менше ніж за тиждень до старту третього етапу Ліги її учасники, зібравшись на групове тренування, підняли питання — і дійшли згоди — щодо відсутності чіткого розуміння меж траси на автодромі RedBull Ring, який мав приймати черговий івент. У результаті, було оперативно прийняте рішення про зміну локації. Вибір було зроблено на користь схожого за характеристиками, але більш передбачуваного з погляду питань виїзду за межі траси, автодрому — на Brands Hatch у варіанті Indy.

Переїзд третього етапу осінньої серії Ліги на незапланований автодром, поза сумнівом, додасть певної інтриги змаганню. Адже ті, хто встиг натренуватись на кільці RedBull Ring, щойно дізнавшись про зміст календаря, змушені були все починати спочатку. Іншими словами — усі учасники опинились практично в рівних умовах. Усі змушені вивчити трасу всього за декілька днів. І це не може не обіцяти гострої конкуренції на трасі та певних несподіванок. Тож спостерігати за перебігом подій під час етапу буде ще цікавіше.

До сказано варто лише нагадати про рівень конкуренції учасників Ліги. Після двох етапів щонайменше перша десятка розташувалася в турнірній таблиці в межах кількості очок, які можна заробити під час одного етапу. А тепер помножте цю конкуренцію на фактор зміни траси. Й отримаєте вибуховий суміш!

На вибух пристрастей та емоцій очікуйте в четвер, 25 листопада!

Пряму трансляцію вибуху можна переглянути на Youtube-каналі Домініка Хорошавіна.