BMW M4 GT3 вже додано у iRacing

BMW M4 GT3 вже додано у iRacing
Категорія: eSoft
Tags: ACC BMW eRacing iRacing
Переглядів: 1500

Компанія BWM планує з 2022 року сконцентрувати свою присутність у автомобільному спорті навколо двох  своїх нових моделей — BMW M4 Coupe and BMW M4 GT3. Нагода вперше побачити на реальній трасі і купе, і спортпрототип мала місце у серпні на кільці Red Bull Ring під час етапу MotoGP.  І якщо масштабної участі майбутніх флагманів у реальних змаганнях ще треба довгенько чекати, сімрейсери мають можливість сісти за їх кермо вже зараз.  

Як було проанонсовано, починаючи з 5 грудня, в iRacing з'явилася модель BMW M4 GT3, яка стала результатом тісної співпраці розробників симулятора та інженерів BMW Motorsport. Родзинкою новинки можна сміло вважати гоночне кермо, яке було створене у кооперації з компанією Fanatec та повністю відповідає за своїм виглядом та функціональністю керму реальної моделі BMW M4 GT3.

На додаток до новини доречно буде нагадати, що починаючи з червня 2020 року гоночний парк платформи iRacing був поповнений автомобілем BMW M4 GT4. А на початку грудня ця модель була додана також у симулятор Assetto Corsa Competizione.