BMW посилює присутність у сімрейсингу

BMW посилює присутність у сімрейсингу
Категорія: eChamps
Tags: Assetto Corse BMW eRacing iRacing
Переглядів: 420

Рік що минає з точки зору участі у сімрейсингу був для BMW Group та її автоспортивного підрозділу вкрай насиченим та водночас і успішним. Вперше у історії баварського колективу віртуальний автоспорт зайняв повноцінну і окрему нішу у його діяльності. В першу чергу це стосується двох першостей, організаторами яких була компанія BMW.

Мова про турнір BMW SIM 120 Cup на базі платформи iRacing з загальним призовим фондом у 27 тисяч доларів, а також про турнір BMW SIM M2 CS Racing Cup на симуляторі rFactor2 з призовим фондом у три з половиною тисячі євро.

Крім того, компанія BMW відзначилась присутністтю у тому чи іншому вигляді у низці інших віртуальних серій, серед яких і IMSA iRacing Pro Series, і DTM Esports Championship на симуляторі RaceRoom, і популярна першість V10 R-League на базі Assetto Corsa.

Враховуючи позитивні підсумки 2020 року, в BMW Group вирішили провести сімрейсинговий сезон наступного року не менш продуктивно та амбіційно. Крім продовження розвитку власного підрозділу BMW Motorsport SIM Racing та подальшого розвитку своєї гоночної академії BMW Motorsport SIM Academy, компанія наголосила, що планує плідно співпрацювати з чотирма провідними сімейсинговими командами.

Командами-партнерами стануть Team Redline, Williams Esports, G2 Esports та BS+COMPETITION. При цьому співпраця полягатиме у можливості використання сімрейсерами досвіду та знань, здобутих фахівцями та спортсменами BMW Motorsport, у спільних спортивних, технічних та навіть ментальних тренуваннях. Більш детальна програму партнерства буде проанонсовано в першій половині 2021 року.