Британська Ф4 почне рік віртуально

Британська Ф4 почне рік віртуально
Категорія: eChamps
Tags: BritishF4 iRacing
Переглядів: 73

Досвід проведення протягом 2020 року віртуальних чемпіонатів під час вимушеної паузи у реальних змаганнях, викликаний світовою епідемією, для багатьох гоночних дисциплів виявивсь позитивним та привабливим. В тому числі для британської першості Ф4. Тож було вирішено наступний рік розпочати з проведення чергового розіграшу British F4 iRacing Trophy Esports.

Трофей буде складатись з чотирьох етапів, кожен з яких матиме у розкладі кваліфікацію та дві гонки (друга гонка з повністю реверсивною стартовою решіткою). Змагатись учасники будуть на болідах Dallara F317 симулятора iRacing. При цьому участь у змаганнях зможуть взяти як сімрейсери з рейтингом у симоляторі вище 2000, так і професійні пілоти британського чемпіонату Ф4, які мають в послужному списку не менше шести стартів. Змагатись сімейсери та професійні пілоти будуть разом, але залік для кожної з категорій буде вестись окремо.

В якості головного призу упорядники Трофею обіцяють переможцю кожного з заліків участь за особистим вибором у одній з гонок реального чемпіонату Ф4 сезону 2021 року.

Попередній календар British F4 iRacing Trophy має наступний вигляд:
11 січня – Donington Park (National)
18 січня – Snetterton (300)
25 січня – Silverstone (GP)
01 лютого – Brands Hatch (GP)