Бюджетна пропозиція від Next Level

Бюджетна пропозиція від Next Level
Категорія: eHard
Tags: Rig
Переглядів: 2673

В першому кварталі 2021 року компанія Next Level Racing® обіцяє випустити на ринок кокпітів декілька багатообіцяючих новинок. А на поточний момент популярний австралійський виробник пишається однією з останніх своїх розробок — моделлю GT Lite.

Модель позиціонується як одне з самих бюджетних рішень достатньо професійного обладнання для сімрейсінгу. Цільова аудиторія, на яку орієнтуються бренд-менеджери GT Lite — це сімрейсери середнього рівня, які за помірні гроші прагнуть мати достатній рівень реалізму віртуальних змагань і, як наслідок, — більше задоволення та кращі результати.

Правда, як витікає з назви моделі, вона в першу чергу розрахована на тих спортсменів, які віддають перевагу GT-змаганням — кокпіті GT Lite має досить сумнівну можливість змінити посадку на низьку “формульну” версію. І це єдиний недолік. Решту характеристик та особливостей можна легко відносити до переваг. І сумісність за кріпленням з провідними моделями обладнання таких виробників, як Logitech®, Thrustmaster®, Fanatec®. І зручне крісло з міцного та “дихаючого” матеріалу. І невелика вага. І вражаюча мобільність (кокпіт дуже швидко складається до досить компактного стану для зручного зберігання). І широкий спектр додаткового устаткування.

Головна ж перевага — дійсно помірна ціна. В Україні на поточний момент можна знайти пропозиції з продажу GT Lite за ціною трохи більше 10 тисяч гривень.