Черговий успіх Романа Грожана

Черговий успіх Романа Грожана
Категорія: eChamps
Tags: GTProSeries rFactor2
Переглядів: 1109

На поточний момент невідомо, яким чином продовжить свою гоночну кар”єру Роман Грожан після того, як залишить команду Haas чемпіоната Ф1. Як варіант, француз, крім кулінарного напрямку, може зосередитись на віртуальних перегонах на своїй команді R8G Esports, яка продовжує домінувати у першості rFactor2 GT Pro Series.

На третьому етапі, який відбувся 9 листопада на трасі VIRginia International Raceway, пілоти Романа Грожана знову крушили суперників. В спринтерській 15-хвилинній гонці чегову, вже третю, перемогу відсвяткував Еран Яйовський (Erhan Jajovski). А в основному заїзді відзначились його партнери - Хені Альсабті (Hany Alsabti) та Юрі Касдроп (Juri Kasdorp). При чому відзначились в різних сенсах цього слова. Спочатку вони яскраво боролись між собою за лідерство, постійно обмінюючись позиціями, а потім, на останньому колі не змогли уникнути неприємного зіткнення. В результаті, Касдроп відкотився вглиб пелетону, віддавши перемогу Альсабті.

Після трьох етапів турнірну таблицю продовжує очолювати Яйовський, Касдром та Альсабті, програючи своєму партнеру по команді R8G Esports відповідно 19 та 20 очок, займають другу та третю позиції.

Наступний етап пройде 23 листопада на трасі Nürburgring.