Другий сезон GT Rivals. По-новому...

Другий сезон GT Rivals. По-новому...
Категорія: eChamps
Tags: ACC GTRivals
Переглядів: 752

Перший восьми-етапний сезон віртуальної серії GT Rivals, який американська компанія SRO Motorsports провела весною поточного року, виявився настільки вдалим, що було вирішено не збавляти обертів, а, так би мовити, по гарячих слідах провести й другий сезон. Набираюча обертів першість при цьому отримала титульного спонсора та трохи змінила назву.

FCP Euro GT World Challenge America Esports —  тепер першість буде мати таку назву. Складатиметься другий сезон з п'яти етапів, а починатись та закінчуватись буде так званими спеціальними ендуринговими івентами. Відкриє сезон 6-годинна гонка на трасі Spa-Francorchamps, дату, місце та формат фінального змагання будуть оголошені додатково. Календар основних етапів має вигляд:

8 листопада - Етап 1 @ Nurburgring
22 листопада - Етап 2 @ Bathurst
6 грудня - Етап 3 @ Zandvoort
20 грудня - Етап 4 @ Monza
10 січня - Етап 5 @ Laguna Seca

За задумом організаторів, протягом другого сезону на трасах будуть одночасно змагатись автомобілі GT3 та GT4. При цьому клас GT3 буде відданий професійним автогонщикам та професійним сімрейсерам, а в заліку GT4 будуть змагатись аматори. Що правда аматорам, щоб потрапити на старт, треба буде мати достатній досвід та рейтинг, а також пройти кваліфікаційний відбір. (Реєстрація аматорів вже відкрита —  реєстраційна форма за посиланням)Платформа першості —  Assetto Corsa Competizione. Онлайнові трансляцію змагань можна буде переглянути на офіційних каналах SRO в мережах YouTube, Twitch, Facebook та Twitter.

Нагадаємо, що протягом першого сезону загальний особистий залік, який би враховував сумарні здобутки учасників на окремих етапах, не вівся. Тож фінальний етап, який пройшов наприкінці травня на південно-африканській трасі Kyalami Grand Prix Circuit, мав неофіційний статус вирішальної гонки, а її переможець отримав, відповідно, неофіційний статус переможця першого сезону. Тим цікавіше виглядає той факт, що фінал сезону GT Rivals виграв саме пілот з Південної Африки -  Девід Перель (David Perel).