Два герої фіналу GTProSeries

Два герої фіналу GTProSeries
Категорія: eChamps
Tags: GTProSeries rFactor2
Переглядів: 908

Під час фіналу GTProSeries, який відбувся 21 грудня на бельгійській трасі Spa Francorchamps, триумфаторами стали одразу два пілоти. Одним з них був гонщик Team Redline Кевін Сіггі (Kevin Siggy), вигравши обидві гонки етапу. Обидві — красиво!

Спринтерську 15-хвилинну гонку Кевін розпочинав з поулу, але дуже скоро не встояв під натиском образу кількох суперників і програв декілька позицій. Але він не втратив впевненість у собі та продемонстрував вражаючу витримку та розсудливість, щоб не наламати дров та дочекатись слушної нагоди на контратакуючі дії. В результаті, Сіггі повернув втрачене і виграв заїзд.

Основну гонку, внаслідок реверсивного старту, Сіггі починав десятим. І знову діяв вивірено та розсудливо. Без зайвого ризику і зайвих помилок Кевін поступово проходив одного суперника за іншим, поки врешті очолив пелетон і довів таким чином справу до перемоги. Крім того, пілот Team Redline записав на свій рахунок щей найшвидші кола. Ну, тріумф — чи не так?

Ну, а другим триумфатором став Ейрана Яйовскі (Erhan Jajovski). Пілот R8G Esports і спринтерську, і основну гонку закінчив четвертим, але цього було достатньо для того, щоб захистити своє звання чемпіона GTProSeries. Слід визнати, що Ейран, враховуючи свою перевагу напередодні фіналу, мав би сильно постаратись, щоб програти титул. Але за нього постарались його суперники.

Чемпіонське питання було остаточно закрите на самому початку основної гонки, коли Юрі Касдорп (Yuri Kasdorp) втратив контроль над своїм болідом в зв'язці Eau Rouge та Raidillon та спровокував масову аварію, прихопивши з собою партнерів по R8G Esports  Хені Альсабті (Hany Alsabti) та Рісто Каппета (Risto Kappet). А от Яйовському пощастило уникнути неприємностей та поставити таким чином переможну крапку в сезоні.