Endor показує фінансовий зріст

Endor показує фінансовий зріст
Категорія: eHard
Tags: Fanatec
Переглядів: 1661

Компанія Endor, яка виробляє обладнання преміального сегменту для сімрейсінгу - під брендом Fanatec, згідно з дослідженнями фінансових аналітиків, може похвалитися непоганими економічними показниками. За останні десять років по такому Endor демонструє в середньому зріст у 50% у вимірі CAGR - середньорічного темпу росту.

І що найголовніше - на тлі невщухаючої світової кризи, пов'язаної з пандемією коронавірусу статки Endor продовжують зростати. За приблиними оцінками, за підсумками 2020 року Endor виросте ще на 20%. Вимушене зміщення акцентів життя у бік віртуальних технологій сприяє в тому числі і зростанню популярності сімрейсінгу, який набуває всі більш вагомого статусу.

Цікаво, що за різними даними, протягом 2020 року в світі було продано більш ніж 700000 сімрейсингових рулів, в той час як за попередні чотири роки - 1800000. Звичайно, на компанію Endor припадає не весь ринок. Частину потреб закривають два інші гравці - Logitech та Guillemot (бренд Thrustmaster).

До слова, говорячи про гравців ринку обладнання для сімрейсингу та їх долі на цьому ринку, слід розуміти, що у кожного з них є свій рівень покупця. В той час як найтоповіша модель руля під брендом Thrustmaster може коштувати біля 500 доларів, ціна за обладнання Fanatec сягає за 2000 доларів...

2020.10.12