eWTCR. Банкі не збирався здаватись

eWTCR. Банкі не збирався здаватись
Категорія: eChamps
Tags: eWTCR Race Room SimRacingUA
Переглядів: 56

Перед фінальним раундом першості 2020 Esports WTCR Championship, який відбувся на трасі Zolder, Бенче Банкі (Bencé Banki) з Red Bull Racing Esports програвав лідеру заліку Герго Балді (Gergo Baldi) з M1RA Esports 50 очок. За фінальний етап у найкращому випадку можна було здобути 75. Тож шанс поборотися ще був. І словак був налаштований цим шансом скористатись.

Однак очікуваного видовищного двобою так і не сталося. Балді мав не менше бойовий настрій, що й продемонстрував в черговий раз. Друге місце в першому заїзді, перемога в другому та п'ята позиція на фініші заключної гонки. Що ж до Банкі, то його предкваліфікаційний темп — словак був найшвидшим у лідербордах — вдалося конвертувати лише у третю сходинку подіуму другої гонки, в той час як першу та третю він закінчив лише п'ятим та шостим.

Таким чином Герго Балді здобув переконливу перемогу в чемпіонаті. Срібло дісталось Бенче Банкі, а бронза — Девіду Нагі (David Nagy), партнеру чемпіона по команді M1RA Esports.

А на другому сервері під час фіналу цього разу — вперше в сезоні — змагались одразу два українці. Естафетну паличку у Жирайра Гюруняна (який цей етап взагалі пропустив) підхопили Костянтин Романенко та Ілля Жевнєров.

Після паузи у виступах в чемпіонаті Романенко вочевидь був налаштований вкрай бойовито, вигравши і першу — у досить щільному протистоянні з німцем Максом Пфайфером, і другу — у ще більш напруженій боротьбі з угорцем Бенце Фаркасом. Далі, навіть попри п'яте місце у кваліфікації (дві попередні кваліфікаційні сесії він закінчив третім та другим), можна було очікувати перемогу від українця і в третьому заїзді. 

Але, нажаль, фінальна гонка сезону склалась не настільки вдало. Все, що вдалося зробити  Костянтину, це піднятись на одну позицію після дванадцяти кіл боротьби з французом Діланом да Костою. Після чого нехай невеликі, але шанси зачепитись за подіум були перекреслені за 3 хвилини до фінішу, коли да Коста під час маневрування на гальмуванні в першому повороті просто виніс Романенка за межі траси. В результаті Костянтин зміг фінішувати лише 14-м, а потім піднявся ще на одну позицію після покарання Ділана 30-секундним штрафом.

Що ж до виступу Іллі Жевнєрова, то першу гонку він взагалі не закінчив, хоча на початку все складалось багатообіцяюче. Стартувавши 19-м, він зміг в певний момент піднятись до 10-го місяця, але потім почав трохи втрачати, і на 7-му колі в запалі боротьби з суперниками опинився на узбіччі і відкотився в хвіст, після чого вибув з боротьби. Друга та третя гонка для Іллі склалась без особливих потрясінь - фінішем на 15-му місці. Враховуючи, що це була чи не перша поява на другому сервері для Іллі, який зазвичай боровся в першості на третьому сервері, то результат фінального етапу сезону можна безумовно занести пілоту в актив.