eWTCR. Етап четвертий. Сервер другий

eWTCR. Етап четвертий. Сервер другий
Категорія: eChamps
Tags: eWTCR Race Room SimRacingUA
Переглядів: 45

Українським прихильникам сімрейсинга четвертий етап на трасі Nordschleife мав бути цікавим не в останню чергу тому, що за відсутності вже на протягом декількох івентів Костянтина Романенко естафетну паличку присутності українців у вищих дивізіонах першості підхопив інший пілот. Після тривалої паузи на віртуальні траси знову вийшов досвідчений гонщик Жирайр Гюрунян.   


За результатами кваліфікації на першу гонку Гюрунян не мав залікового часу, а тому приймав старт з останньої, 23-ї позиції. Але дуже швидко вдало пройшов цілу низку суперників, піднявший в певний момент на 14 місце. Нажаль, наслідком запеклої боротьби стала втрата всього, що було здобуто на той момент - Гюрунян знову опинився на останній позиції і був змушений все починати спочатку. За ті 16 хвилин, що залишались до фінішу, киянин зміг трохи відігратись та закінчив заїзд 17-м.  

Під час кваліфікації другої гонки Жирайр Гюрунян нарешті показав , кваліфікувавшись другим. Щоправда, старт вийшов не досить вдалим - суперники відтіснили українця на четверту позицію. На ній він і тримався переважну частину заїзду, намагаючись до останніх метрів дистанції вибороти місце на подіумі. На фінішній смузі від третьої позиції киянина відділяли лічені долі секунди.

Третю кваліфікацію Гюрунян закінчив з сьомим часом. А гонку провів у щільній боротьбі з трьома-чотирма суперниками одночасно… На колі довжиною понад 20 кілометрів… Боротьба була настільки ж красивою, наскільки виснажливою, і закінчилась фінішем на десятій позиції.

А тим часом перебіг подій на першому сервері точився навколо протистояння двох лідерів особистого заліку — Герго Балді (Gergo Baldi) з M1RA Esports та Бенче Банки (Bencé Banki) з Red Bull Racing Esports. Ну, як “протистояння”... Якщо точніше, то все звелося до чергового домінуючого виступу Балді — друга позиція в першій гонці та перемогу в другій та третій, на що Банкі відповів третім, четвертим та п'ятим місцями. В результаті, перед фінальним раундом на трасі Zolder питання переможця сезону було фактично вирішене.