eWTCR: починаємо з Угорщини

eWTCR: починаємо з Угорщини
Категорія: eChamps
Tags: eWTCR Race Room SimRacingUA
Переглядів: 216

Цієї неділі, 18 жовтня, по декількох годинах після фінішу заїздів четвертого етапу сезону WTCR 2020, який пройде на трасі Hungaroring, віртуальне угорське кільце стане ареною боротьби в рамках першого етапу віртуальної кузовної першості 2020 Esports WTCR Championship на платформі RaceRoome.

Відбіркові заїзди першого етапу eWTCR відбувались з 2 по 14 жовтня, і участь у них взяли 4872 пілоти з 92 країн. Кращий відбірковий час показав словак Бенче Банки (Bencé Banki) з команди Red Bull Racing Esports, переможець чемпіонату Esports WTCR 2018 року. Другу й третю позиції предкваліфікаційної таблиці посіли партнери по команді M1RA Esports угорці Девід Нагі (David Nagy) та Герго Балді (Gergo Baldi). Топ-5 замкнули пілоти команди Williams Esports - британець Джек Кейтлі (Jack Keithley) та німець Моріц Льонер (Moritz Löhner).

Серед учасників відбору були й українські сімрейсери - майже два десятки пілотів (точніше - 18). При цьому найкраща шістка українців тим, хто слідкує за вітчизняним сімрейсингом, добре знайома по змаганнях в рамках спільноти ProFormula eSports - це Костянтин Романенко, Жирайр Гюрунян, Михайло Жевнєров, Нікіта Шапошнік, Віктор Горік та Владислав Татара. При цьому Костянтин Романенко, який захищає кольори команди Ballas Racing Team, показав лише 51-й час. Час Жирайра Гюруняна - 118-й.

Слід зазначити, що за правилами турніру до участі у першому етапі (як і до наступних) будуть допущені лише 96 кращих пілотів з тих, хто підтвердить свою участь. Всі вони будуть розбиті на групи по 24 пілоти - у кожної групи буде свій сервер. Відповідно лише учасники першого серверу розіграють між собою залікові бали, які будуть зараховуватись в турнірній таблиці чемпіонату. Перебіг подій на трасі першого серверу можна буде спостерігати під час прямої трансляції на сторінці FIA WTCR у Facebook, а також на офіційних каналах FIA WTCR в Youtube та Twitch.

На випадок, якщо хтось з допущених учасників все ж таки не зможе вийти на старт, утворені вакансії будуть заповнені зі списку очікування, до якого вносять ще 50 пілотів. Таким чином, Костянтин Романенко горантовано вийде на старт угорського етапу на третьому сервері, а Жирайр Гюрунян здобув право бути серед резервістів.

Нагадаємо, що турнір 2020 Esports WTCR Championship складатиметься з п'яти етапів. Крім угорського ще заплановані етапи на Slovakia Ring (25 жовтня), на MotorLand Aragón (1 листопада), на Nürburgring Nordschleife (22 листопада) та на Circuit Zolder (29 листопада). При цьому призовий фонд першості складає 10000 євро (з яких 2500 євро - для учасників азіатського регіону).