eWTCR: Романенко та угорці

eWTCR: Романенко та угорці
Категорія: eChamps
Tags: eWTCR Race Room SimRacingUA
Переглядів: 159

Перший етап чемпіонату 2020 Esports WTCR Championship пройшов минулої неділі на угорському кільці Hungaroring. В кожній з трьох гонок перемогу відсвяткував пілот команди M1RA Esports Герго Балді (Gergo Baldi). Відповідно, заробивши на домашньому автодромі 75 очок, угорець впевнено очолив турнірну таблицю першості.

Першу й другу гонку етапу на другій позиції закінчив партнер Балді по команді M1RA Esports та його земляк — Девід Нагі (David Nagy), який під час третього заїзду був лише четвертим. Нагі не зміг випередити не тільки свого співвітчизника, а ще й Бенче Банки (Bencé Banki) з команди Red Bull Racing Esports та пілота Williams Esports Моріца Льонера (Moritz Löhner), які піднялись, відповідно, на другу та третю сходинку подіуму.

Та все ж за підсумками всіх гонок угорського етапу Девід Нагі закріпився на другий позиції особистого заліку, записавши до свого активу 53 очки. Третє місце з 46 балами посідає Бенче Банки, четверте — Моріц Льонер, у якого 42 очки. Таким чином етап на Hungaroring сформував досить щільну групу фаворитів чемпіонату, і нема жодних сумнівів — боротьба фаворитів буде цікавою!

Як цікавою була й боротьба на другому сервері угорського етапу, на який потрапив український сімрейсер Костянтин Романенко. Першу й другу гонку українець закінчив на другій позиції. При цьому в першому заїзді, в кваліфікації перед яким Костянтин був другим, він фактично зберіг за собою стартовую позицію. Другий же заїзд Романенко починав з третього місця, але вже на другому колі зміг відіграти одне місце, після чого дотримувався сценарію першої гонки — впевнено зберіг здобуте до фінішу.

А от третя гонка була для українця значно насичиніша запеклою боротьбою. Справа в тому, що з технічних причин Романенко не прийняв участі в третій ківаліфікації, тому приймав старт з останнього - 22-го місця. Ну, а далі… Крок по кроку, коло за колом, суперник за суперником… На фініші Костянтин був 13-м. За підсумками всього етапу Романенко здобув “срібло” другого серверу.

Другий етап 2020 Esports WTCR Championship відбудеться 25 жовтня на Slovakia Ring.