F1 eSports. Опмір додає інтриги

F1 eSports. Опмір додає інтриги
Категорія: eChamps
Tags: F1Esports
Переглядів: 50

Перед третім раундом чемпіонату F1 Sports Series 2021 пілот команди Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports Ярно Опмір (Jarno Opmeer) очолював особистий залік з перевагою над суперниками у 27 очок. Сказати, що перевага була заспокійлива, навряд чи можна було. Тим більше не можна цього сказати і  після трьох заїздів третього раунду. Перевага Опміра скоротилась до 19 очок.

Першу гонку раунду, на трасі Silverstone, Ярно закінчив лише на дев’ятій позиції. А це лише +2 бали. Наступний заїзд, на Spa Francorchamps, був трохи більш вдалим для лідера першості — п’яте місце і ще +10 балів. А в той час його найближчий переслідувач Фред Расмуссен (Frede Rasmussen) був в числі лідерів!

Протягом британської гонки від старту майже до самого фінішу датський пілот Red Bull Racing eSports Team вів боротьбу за перемогу з французом Ніколасом Лонгетом (Nicolas Longuet) з команди Renault Vitality. І розв’язка цієї боротьби трапилася за два кола до картатого прапора, коли Расмуссен, захопившись  двобоєм, занадто широко пройшов один з віражів, за що отримав штраф. В результаті — лише шосте місце на фініші. Зате під час наступної, бельгійської, гонки Фред зміг таки реалізувати свій потенціал у повному обсязі і здобув перемогу.

Таким чином, з урахуванням не надто високих результатів Опміра, його перевага над Расмуссеном перед третім стартом рауду, на трасі Monza, скоротилась лише до 13 очок. Що, вочевидь, не могло не “підбадьорити” лідера особистого заліку. Тож італійську гонку він провів куди краще. І хоча він так і не зміг зупинити Девіда Тонізза (David Tonizza) на його шляху до другої перемоги в сезоні, здобуте друге місце не дозволило Расмуссену, який фінішував четвертим. підібратись ще ближче.

Заключний, четвертий раунд чемпіонату F1 Sports Series 2021 відбудеться 16 та 17 грудня. Suzuka, Mexico City та Interlagos стануть аренами вирішальної битви між Ярно Опміром (153 очки), Фредом Расмуссеном (134) та Марселєм Кіфером (121). В командному ж заліку інтриги перед фіналом не менше - Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports програє команді Red Bull Racing eSports Team лише 32 очки (255 проти 223).