FE: Accelerate. Лідер незмінний

FE: Accelerate. Лідер незмінний
Категорія: eChamps
Tags: eFE rFactor2
Переглядів: 212

У четвер, 11 лютого, відбувся другий етап першості Formula E: Accelerate. Цього разу учасники змагались на вуличній трасі в Берліні, куди, як відомо, прибув в якості лідера турніру та основного фавориту переможець першого етапу Ейран Яйовский (Erhan Jajovski). За підсумками змагання Ейран залишився лідером турніру, але він чітко зрозумів — суперники у нього є!

В Берліні цим суперником був Кевін Сіггі (Kevin Siggy) з команди BMW i Andretti Motorsport. Для початку він виграв кваліфікацію. Затим — виграв старт, далі розсудливо, в самому дебюті гонки, тобто протягом перших семи кіл, використав опцію ATTACK MODE, чим створив для себе достатній запас переваги над суперниками. Ну, а далі залишилось не припускатись помилок і переможно фінішувати.

Правда, при цьому лідер першості — Ейран Яйовськи, попри незадовільну кваліфікацію та старт з десятої позиції, зміг видобути з обставин максимум можливого. А саме — відіграти аж шість (!) місць та фінішувати на підступах до подіуму, тобто четвертим. Цього виявилось достатньо, щоб, не зважаючи на успіх Сіггі, зберегти за собою статус лідера першості…