Фернандо Алонсо тренер в Alpine

Фернандо Алонсо тренер в Alpine
Категорія: eChamps
Tags: 24hSeriesEsports SimRacing
Переглядів: 2714

Фернандо Алонсо був учасником нещодавного віртуального добового марафону в Ле Мані. Щоправда, на відміну від свого колеги по Ф1 Макса Ферстаппена, діючий пілот Alpine виступив не в ролі пілота. Якщо хтось думає, що сімрейсинг — це лише сидіти за кермом та педалями та керувати віртуальним гоночним автомобілем, то він глибоко помиляється.

Аналіз телеметрії та налаштування автомобілів, розробка та реалізація гоночних стратегій, психологічна підготовка — це все також притаманне сімрейсингу. От і Алонсо на леманівську гонку був залучений у якості тренера екіпажу 36 команди Alpine. До складу екіпажу увійшов один із пілотів гоночної академії Alpine Academy Віктор Мартінс (Victor Martins), а також Саша Леманн (Sacha Lehmann), Патрік Сіпос (Patrik Sipos) та Оллі Пакала (Olli Pahkala). Крім того, під час трансляції перегонів Фернандо виступав у якості експерта по проходженню кільця Сарте та загалом по перегонам на витривалість.

Що ж до результату, то екіпаж підлеглих Алонсо, стартувавши з 17-ї позиції, до фінішу так і не дістався, посівши в загальному заліку підсумкового протоколу якраз 36-те місце.