Ferrari Hublot Esports Series на фініші

Ferrari Hublot Esports Series на фініші
Категорія: eChamps
Tags: Assetto Corse Ferrari eSports
Переглядів: 461

Починаючи від минулої неділі стартував зворотній відлік до вирішального змагання серії Ferrari Hublot Esports Series — 6 та 7 листопада відбудеться The Grand Final, в рамках якого буде визначено володаря головного приза. Цим призом буде запрошення до офіційної команди Ferrari eSports Team.

На своєму шляху до Великого Фіналу учасники чемпіонату Ferrari Hublot Esports Series змагались в двох категоріях - професіоналів та аматорів, використовуючи ігровий симулятор Assetto Corsa та автомобіль Ferrari 488 Challenge Evo. При цьому відбірковий турнір складався з чотирьох етапів: 4 жовтня перегони відбулися на трасі Monza, 11 жовтня змагання приймав Zandvoort, 18 жовтня – Nürburgring, 25 жовтня – Spa Francorchamps.

В заліку PRO протягом турніру не було рівних французу Арно Лєкомбе (Arnaud Lacombe), який виграв всі чотири етапи. По два других та третіх місця здобули поляк Камиль Павловскі (Kamil Pawlowski) та італієць Джованні де Сальво (Giovanni De Salvo), які відповідно розділили між собою друге та третє місце в особистому заліку. Разом з цією трійкою до Великого Фіналу потрапили ще дев'ять сімрейсерів категорії PRO – загалом, 12 пілотів.

Ще 12 місць в списку учасників The Grand Final відведено для аматорів, серед яких найкращим бійцем протягом відбіркового турніру став Ярно Кох (Jarno Koch). На фініші фінальної гонки у Спа Ярно був лише п”ятим, та цього було достатньо для здобуття першої позиції заліку, дякуючи перемогам на трьох попередніх етапах. Другу позицію з перемогою в Спа, одним третів да двома другими місцями, посів італієць Джанфранко Джигліолі (Gianfranco Giglioli). Третю – поляк Домінік Блайєр (Dominik Blajer).

Спостерігати за боротьбу в рамках The Grand Final можна буде 6 та 7 листопада на офіційних каналах в Twitch, Youtube та Facebook.