Ферстаппен проти Баррікелло?

Ферстаппен проти Баррікелло?
Категорія: eChamps
Tags: iRacing ProSIM SERIES
Переглядів: 2298

Першим етапом, який пройде 18 листопада, почнеться захоплююча 8-раундова першість ProSIM SERIES, призовий фонд якої складає 50 тисяч доларів. Захоплююча, адже серед учасників турніру, що пройде на симуляторі iRacing, буде 44 пари, які складені з гонщиків реальних чемпіонатів, таких як Ф1, IndyCar, DTM та інших, а також провідних сімрейсери.

За задумом організаторів, компанії Virtual Competition Organisation, пари були сформовані шляхом своєрідного жеребкування. Процедура відбору, пройшла 6 жовтня, і полягала в тому, що PRO-гонщики та SIM-рейсери з числа тих, хто знаходиться в топі рейтингової таблиці симулятора iRacing, по черзі обирали собі пару.

Так Макс Ферстаппен обрав собі партнером свого ж напарника по сім-команді Team Redline — Максиміліана Бенеке (Maximilian Benecke). Ще одного пілота сімрейсінгової команди Team Redline, Оллі Пакала (Olli Pahkala), обрав собі в дует діючий чемпіон Formula E Антоніо Феликс да Кошта (António Félix da Costa). Колишній пілот Ф1 Рубенс Баррикелло складе пару з Юргеном Франком (Jürgen Frank) з сім-команди SimRC. Роман Грожан, який у першості Ф1 поки що захищає кольори команди Haas, матиме напарником пілота своєї ж сім-команди R8G Esports Томаса Петіт”єна (Thomas Petitjean).

Крім того, серед учасників першості ProSIM SERIES можна знайти й інші відомі й цікаві імена, такі як Стофель Вандоорн, Філіп Енг, Тімо Глок, Мігель Моліна, Луі Делєтраз, Мартін Томчик, Роберт Уікерс, Олівер Джарвіс... Вражає — чи не так?)))

Суперники будуть змагатись на болідах Dallara Formula 3. На яких саме трасах — буде повідомлятись лише за дві години до старту, що дасть змогу мінімізувати вплив на результат додаткових тренувань. Основу кожного етапу складатиме 40-хвилинна гонка, в рамках якої пілоти кожної з пар будуть змінювати один одного в боліді під час піт-стопу. А перед основною гонкою буде проходити так званий “фановий” поза заліковий 20-хвилинний заїзд за участю виключно пілотів реальних чемпіонатів.

Отже, перший етап відбудеться 18 листопада, наступні  — 25 листопада, 16 грудня, 2 та 20 січня, 10 лютого, 3 та 31 березня.