Ферстаппен виграв гонку на Road Atlanta

Ферстаппен виграв гонку на Road Atlanta
Категорія: eChamps
Tags: iRacing
Переглядів: 131

Макс Ферстаппен з користтю заповнив паузу між етапами Чемпіонату Ф1. Голандець разом з партнером по команді Redline Orange німцем Йонасом Волмейрем (Jonas Wallmeier) виграв 10-годинну гонку iRacing Petit Le Mans на трасі Road Atlanta  —  четвертий та останній етап віртуальної першості 2020 VCO iRacing ‘Grand Slam’.

Стартуючи з четвертої позиції, Макс Ферстаппен вже на перших колах відіграв дві позиції, невдовзі після чого нав”язав щільну боротьбу стартуючому з поула Максиміліану Бенеке (Maximilian Benecke) з команди Redline Red, вийшовши в лідери після першого піт-стопу. Протягом майже двох годин дві Dallara P217 LMP2 - #33 та #7 - змінювали одна одну на лідируючий позиції, поки врешті решт Ферстаппен на Волмейер остаточно очолили гонку. Нажаль, трохи менше ніж за три години до фінішу, екіпаж #7 після аварії вибув з боротьби. Макс же та Йонас, подолавши 501 коло, першими побачили картатий прапор.

Зауважимо, що у класі GTE домінуючу перемогу відсвяткував екіпаж команди Williams Esports Chillblast, Даніель Лафонте (Daniel Lafuente) та Лассе Бак (Lasse Bak). У заліку GT3 - Шарль Колінз (Charlie Collins) та Хайден Бернс (Hayden Berns) з команди SimRC Titan.

2020.10.06