Гаряча гума. Холодна голова.

Гаряча гума. Холодна голова.
Категорія: eChamps
Tags: GTWC SimRacingUA
Переглядів: 198

23 липня пілот італійської команди Team Ballas eSports Костянтин Романенко знову приймав участь у світовій першості SRO GT WORLD CHALLENGE ESPORTS CHAMPIONSHIP, що проводиться на симуляторі Assetto Corsa Competizione.  На автодромі Zandvoord, що у Нідерландах, зібрались 46 кращих пілотів світу. 

Костянтин в ході змагань пояснив глядачам, що конфігурація і покриття траси  дуже вимогливе до автомобіля – гума на лівих колесах швидко перегрівається, тоді як на колеса на правому боці автомобіля залишаються холодними. Такий дисбаланс температур в певний момент гонки приводить до того, що автомобіль стає некерованим. Важлива ремарка, яку сам пілот тримав в голові протягом всього змагання...

Киянин за результатами кваліфікації на автомобілі Audi R8 LMS Evo посів 35-у позицію на стартовій решітці – кращий результат серед учасників італійської команди. На першому колі дистанції у інциденті з іншим учасником Романенко втратив пару позицій, але не розгубився. Згодом він вже вів боротьбу в межах топ-30. Однак перегрів гуми у будь-яку мить міг зіпсувати заїзд. Тому важливо було тримати бодай голову холодною.

Після сервісу українець повернувся в гонку 36-м, складаючи стратегію, як добратись до фінішу цілим та неушкодженим. За підсумком Романенко здобув 28 місце, хоча перед самим фінішем конкурент позаду агресивно атакував нашого пілота. Команда подякувала Романенку за розумний підхід до змагань і гарний результат – 9 із 46 пілотів світової першості не завершили гонку.

«Тренуємось, працюємо над собою і будемо продовжувати», - так прокоментував Костянтин участь у світових змаганнях.