GTProSeries. Перемагати красиво

GTProSeries. Перемагати красиво
Категорія: eChamps
Tags: GTProSeries rFactor2
Переглядів: 844

Чемпіонат 2020 GT Pro Series поступово добігає до свого кінця. 7 грудня на трасі Indianapolis Motor Speedway відбувся вже передостанній етап серії. Тож, враховуючи черговий успіх Ейрана Яйовскі, вже можна робити все гучніші прогнози щодо переможця поточного сезону, і називати в цьому сенсі саме пілота R8G Esports.

За словами самого пілота, основну гонку Ейран провів у “консервативному стилі”, вирішивши дочекатись максимально слушної нагоди для атакуючих дій. Приблизно на екваторі заїзду така нагода трапилась — коли пішов дощ, і пілоти попереду Яйовскі почали помилятись. Це дало змогу відіграти декілька позицій. Але вище шостої лідер чемпіонату так і не зміг піднятись і був змушений радіти лише за успіх свої партнерів по команді: Юрі Касдорп (Yuri Kasdorp) та Хені Альсабті (Hany Alsabti) склали компанію на подіумі переможцю Деннісу Джордану (Dennis Jordan) з Evolution Motorsports. Зате у спринтерській гонці Яйовскі дійсно порадував своїх прихильників та свого боса, Романа Грожана.

Довгий час першу 15-хвилинну гонку етапу очолював гонщик Team Redline Кевін Сіггі (Kevin Siggy), який стартував з поулу. Але всього за декілька кіл до фінішу довести справу до перемоги завадили технічні проблеми. Після того, як Сіггі вибув з боротьби, лідерство перехопив Йонас Райвіо (Joonas Raivio). І ще за декілька поворотів до фінішної смуги пілот з Zansho втримував першу позицію, вочевидь подумки вже смакуючи перемогу. Та зовсім про інше думав в той момент Ейран Яйовскі. Він готувався до вирішальної атаки, яку й провів — вдало та красиво!   

Фінальний раунд першості заплановано на 21 грудня, ф пройде він на трасі Spa Francorchamps.