GTProSeries. Знову підлеглі Грожана

GTProSeries. Знову підлеглі Грожана
Категорія: eChamps
Tags: GTProSeries rFactor2
Переглядів: 750

Четвертий етап першості GT Pro Series, який прийняв у себе Nürburgring, як і попередній, пройшов при повному домінуванню пілотів команди Романа Грожана — Ейрана Яйовскі (Erhan Jajovski) та Хені Альсабті (Hany Alsabti). Як і два тижні тому, партнери по R8G Esports здобули перемоги і в спринтерскій, і в основній гонках.

Більше того, спринтерський заїзд закінчився переможним дублем. Що правда, позаду Яйовскі, який без видимих зусиль конвертував свій поул у перемогу, фінішував не Альсабті. Дубль оформив ще один напарник — Юрі Касдорп (Yuri Kasdorp), зумівши пробитись на другу сходинку подіуму з четвертої позиції.

А під час основної гонки, з реверсним для першої десятки спринта, переможну естафету з рук Яйовскі перехопив Альсабті. Протягом перших п'ятнадцяти хвилин від напружено змагався за лідерство з пілотом команди Evolution Motorsports Деннісом Джорданом (Dennis Jordan). При цьому діло часто доходило до контактної боротьби, чим врешті скористався Нікодем Вішнєвский (Nikodem Wisniewski) з Williams Esports, очоливши пелотон. Та Хені Альсабті достатньо швидко розібрався в ситуації і вирвався на позицію лідера, яку вже не віддав до самого фінішу. Вішнєвський був змушений задовольнитись другим місцем. Третім фінішував Йонас Райвіо (Joonas Raivio), команда Zansho.  

Для Ейрана Яйовскі основна гонка закінчилася фінішем на дванадцятій позиції. Але результати попередніх раундів та спринтерський успіх на Nürburgring дозволили йому, маючи 597 очок в активі, берегти за собою позицію лідера особистого заліку першості. На другу позицію з відставанням у 23 бали піднявся Хені Альсабті.