HAAS виграла Virtual Grand Prix series

HAAS виграла Virtual Grand Prix series
Категорія: eChamps
Tags: F1Esports
Переглядів: 202

Після двох попередніх етапів розігріваючого вболівальників Ф1 віртуально турніру Virtual Grand Prix series командний залік очолювала команда Haas, випереджаючи FDA Esports на 15 очок (57 проти 42). Тому на останній раунд, який пройшов на трасі Interlagos 14 лютого, у братів Енцо та П‘єтро Фіттіпальді (Enzo and Pietro Fittipaldi) завдання було дещо легшим, ніж у Діно Бегановіча (Dino Beganovic) та Артура Леклера (Arthur Leclerc).

Щоб розтратити очкову перевагу у півтора десятки балів парі пілотів Haas треба було дуже серйозно постаратись. Що правда, ситуацію їм дещо полегшили спринтери FDA Esports, Бендон Лей (Bendon Leigh) та Девід Тоніцца (David Tonizza), фінішувавши відповідно другим та четвертим, в той час як кращим спринтером Haas став Цедрік Томе (Cedric Thome), який замкнув топ-10.

Але потужний настрій, темп та безпомилкове пілотування братів Фіттіпальді, плюс, масове зіткнення на старті гонки, наклали свій відбиток на кінцевий результат. Енцо перетнув фінішну смугу другим, П‘єтро, стартуючи останнім, —  п‘ятим. Тож у суперників, враховуючи їх четверту та шосту фінішні позиції, шансів не було.

А перемогу, знову, як і на попередньому етапі, відсвяткував Джордж Рассел, гарантувавши своїй команді “бронзу” турніру…

Цікава деталь, фінал турніру на сервісі Youtube, враховуючи й перегляд у запису, переглянуло більше 400 тисяч вболівальників.