Хорошавін: Дебютний подіум!

Хорошавін: Дебютний подіум!
Категорія: eChamps
Tags: CupraSimRasing SimRacingUA
Переглядів: 393

15 липня 2021 року Домінік Хорошавін провів дебютний старт у сімрейсінгових змаганнях світового рівня, захищаючи кольори італійської команди Team Ballas Esports. За кілька днів до змагань CUPRA SimRacing Series стало відомо, що у клавіфікаційних випробуваннях на іспанському автодромі MotorLand Aragon українець забронював місце на сервері 2.

Домінік кваліфікувався на п”яту стартову позицію першої гонки, хоча дуже швидко після старту зумів відіграти три місця. Але суперники відреагували дивно, почали атакувати Хорошавіна замість того, щоб разом наздоганяти лідера заїзду. В результаті, Домінік пропутив пару учасників і закріпився на 4-й позиції. Українець вирішив поборотись за місце на подіумі на останніх колах дистанції, однак через надмірну зношеність гуми йому цього не вдалось зробити. Фінішував Хорошавін четвертим.

У другій гонці був реверсний старт топ-10, тому українець стартував із 6-го місця. Учасники вели себе значно агресивніше – зіткнення, обгони, втрати позиції. Домінік відкотився на 7-е місце, однак він значно обережніше цього разу працював з гумою. Тож йому вдалося віднайти можливість для атаки і дуже швидко зайняти спочатку четверту, а потім у третю позицію. Так він і фінішував, не зважаючи на жорсткий пресинг конкурента позаду.  За підсумками двох заїздів Домінік Хорошавін став другим у заліку етапу.

Домінік Хорошавін, пілот Team Ballas Esports:
«Я говорив на почату, що подіум стане гарним результатом. Так і вийшло. Гонка була дуже напруженою – в якийсь момент я взагалі сьомим був. А за результатами двох заїздів став другим! Взагалі прекрасно!»