Хорошавін та Пітцик почали з подіуму

Хорошавін та Пітцик почали з подіуму
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine SimRacingUA
Переглядів: 84

26 серпня відбулась дебютна парна гонка Олега Пітцика та Домініка Хорошавіна  в рамках світової першості The Sim Grid Sprint Cup Season 4 Championship. Пілоти команди Ballas Team Ukraine в спліті 2 змагались на німецькій трасі Nurburgring.

Олег Пітцик за результатами кваліфікації посів п'яте місце на стартовій решітці заїзду. На початку гонки відкотившись на 7-му позицію, пілот довгий час намагався наздогнати конкурентів, хоча Aston Martin української команди був дещо повільнішим на прямих. За кілька хвилин перед заїздом на сервіс Пітцику вдалось прорватись вперед.

Домінік, замінивши за кермом Олега, повернувся у гонку на 8-й позиції, однак дуже скоро підібрався до трійки лідерів. На останніх колах Хорошавін виборов другу позицію і націлився було на лідера. Але екіпаж прийняв зважене рішення - не ризикувати всім заради перемоги, адже правилами передбачені суворі штрафи за пошкодження автомобіля суперника. В результаті, український екіпаж завершив заїзд на другій позиції.

«В плані гонки, це був доволі гарний і напружений заїзд, в плані результату, друге місце – гарні бали у турнірну таблиці.  Нам не вистачило два чи три кола для боротьби за перемогу без зайвого ризику», – прокоментував гонку Олег Пітцик.