Хто другий у рейтингу RaceRoom

Хто другий у рейтингу RaceRoom
Категорія: eChamps
Tags: Race Room SimRacingUA
Переглядів: 234

Існує точка зору, за якою RaceRoom має одну с самих якісних систем рейтингування пілотів поміж найвідоміших у світі сімрейсингових симуляторів. Тим приємніше уважно роздивитись поточний рейтинг платформи та з'ясувати, що другу позицію в ньому посідає українець.

На кінець 2020 року рейтинг RaceRoom очолює німець Хьольцель (Marc Hölzel), маючи в своєму активі 2233,888 балів після проведених 388 рейтингових змагань. Трохи більше як 78 балів програє йому киянин Жирайр Гюрунян. В активі українця 2155,656 балів після 430 рейтингових гонок.

На перший погляд, відтавання не таке вже й завелике. Але сам Жирайр вважає, що наздогнати Марка буде нелегко. В усякому разі, в дописі на своїй сторінці у Facebook, він говорить про те, що шлях до бажаного лідерства без сумніву буде довгим та тернистим. “Навіть за умови, що Марк не покращить свій рейтинг, для того, щоб вийти на першу позицію, мені потрібно здобути ще 50...60 перемог”, — відзначив Жирайр, відповідаючи у коментарях на слова привітання від колег по сімрейсингу.

До слова, в топ-20 рейтингу RaceRoom входить ще один українець — Євген Лазоренко: 19-та позиція, 1997,584 балів.