iRacing придбав Monster Games

iRacing придбав Monster Games
Категорія: eSoft
Tags: iRacing
Переглядів: 1210

Симулятор iRacing останнім часом набирає неабияку популярність серед сімрейсерів. Що вимагає від платформи не стояти на місці, а постійно покращувати свій рівень, щоб задовольнити зростаючий попит на зростаючі вимоги. Один з дієвих кроків - нарощувати м'язи департаменту розробок, в тому числі і за рахунок придбання потужних гравців ринку. Наприклад, за рахунок придбання Monster Games.

Компанія Monster Games заснована Річаром Гарсія (Richard Garcia), який в 90-ті роки минулого століття вже співпрацював в якості відео-гейм підрядника з менеджментом iRacing. Флагманська розробка Monster Games - NASCAR Heat. І що важливо - наскарівська гра сумісна не тільки з компьютерами на ОС Windows, а й з популярними приставками PlayStation та Xbox, які тепер відкриті для iRacing.

Слід додати, що у грудні було анонсовано ще одну оборотку - платформа iRacing придбала германську компанію Orontes Games, також достатньо потужного розробника відеоігор, отримавши в свій актив движок її власної розробки. Фахівці очікують, що це дасть більше можливостей для iRacing у питаннях симуляції повединки гуми та дощових умов.