2021 LeMans Virtual пройде взимку

2021 LeMans Virtual пройде взимку
Категорія: eChamps
Tags: 24hSeriesEsports rFactor2
Переглядів: 725

Минулого року внаслідок всесвітньої короно-епідемії легендарну 24-годинну гонку в Ле Мані вимушено перенесли на вересень. Але в оригінальні дати марафону пройшло віртуальне змагання на платформі rFactor2, участь у якому взяли понад 200 сімреймерів та реальних гонщиків з 37 країн світу. Марафон 2020 Le Mans Virtual мав шалений успіх!

За оцінками організаторів, 25-годинну трансляцію на каналах Eurosport, ESPN та Sky Sports переглянуло 14,2 мільйони вболівальників. Стріми в соціальних мережах Facebook, YouTube та Twitch зібрали аудиторію у 8,6 мільйона… До слова, віртуальну гонку виграла команда Rebellion Williams Esport. А серед учасників марафону були такі зіркові імена, як Макс Ферстаппен, Шарль Леклер, Фернандо Алонсо, Ландо Норрис, П‘єр Гаслі, Дженсон Баттон, Хуан-Пабло Монтойя, Рубенс Баррикелло, Олів‘є Пани, Тоні Канаан та інші.

А що ж цього року? Реальні змагання знову перенесені — на це раз на серпень, а віртуальної гонки так і не було. Та це не означає, що її не буде — треба зовсім не мати розуму та здорового глузду, щоб забути про минулорічні здобутки Le Mans Virtual. Просто з конкретною датою та деталями організатори ще не визначились, але обіцяють надати інформацію одразу після фінішу цьогорічного “живого” марафону.

Очікується, що 2021 Le Mans Virtual відбудеться взимку поточного року. При цьому планується включити гонку в календар нового багатоетапного чемпіонату на витривалість на зразок WEC. Крім того, Motorsport Games, Le Mans та the Automobile Club de l’Ouest дійшли згоди в наступному році презентувати офіційну гру 24 Hours of Le Mans Virtual.

Нагадаємо, что реальний добовий марафон на кільці Circuit de la Sarthe пройде 21-22 серпня.