Як виглядає майбутнє сімрейсингу

Як виглядає майбутнє сімрейсингу
Категорія: eHard
Переглядів: 1741

Поки що переважна більшість сімрейсерів користується з традиційного відеообладнання — моніторів. Різниця лише в їх кількості. Хтось обмежується одним, а хтось монтує в своєму кокпіті три монітори для імітації зовнішнього середовища і ще декілька для виводу додаткової інформації. Та все частіше можна зустріти використання систем віртуальної реальності VR. Про одну з таких систем ця новина.

На початку року компанія StarVR представила для вузького професійного ринку своє VR-рішення - StarVR One, перший прототип якого був створений ще у 2015 році. Але на момент презентації мова не йшла про те, щоб задовольнити потреби пересічних користувачів, в тому числі сімрейсерів, цим ультрасучасним девайсом. З червня місяця замовити собі систему змогли окремі, так звані “обрані”, користувачі.

Та на даний момент політика компанії дещо змінилась. Офіційно StarVR визнає доцільність та декларує такі наміри - система StarVR One має стати частиною сімрейсингової екосистеми. На сьогодні комплект StarVR One пітримується основними симуляторами — iRacing Assetto Corsa.

На сайті компанії (http://www.starvr.com/) є чудова порівняльна візуалізація того, наскільки потужним кроком вперед у напрямку до реалістичності сімрейсингу є використання StarVR One. Єдиним, але дуже суттєвим, недоліком системи можна вважати її вартість, яка поки що, нажаль, підходить лише екстремально зануреним у сімрейсинг гравцям, або професійним спортсменам, які тренуються на симуляторах. StarVR One коштує 3$200.