Наші готуються до боротьби за лідерство

Наші готуються до боротьби за лідерство
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 845

Третій етап світового чемпіонату RCI GT3 Endurance Championship, який відбудеться в п’ятницю 17 вересня, має дати відповідь на питання — чи зуміють нові лідери першості Домінік Хорошавін та Олег Пітцик втримати свою позицію на чолі турнірної таблиці турніру та збільшити свій відрив від головних суперників.

Траса Silverstone GP, на якій пройде етап, входить до клубу найшвидших трас європейського типу, залишаючись при цьому вкрай технічною та вимогливою до надточного керування спортивним автомобілем. Як відмітив пілот команди Team Ballas Ukraine Олег Пітцик, недивлячись на світову відомість та популярність цього автодрому, йому траса не дуже підходить. Тому було прийняте рішення, що кваліфікацію, яки визначає стартову позицію екіпажу в гонці, проведе Домінік Хорошавін.

До речі, на наступний день Домінік планує стартувати разом із Костянтином Романенко на міжнародному офіційному івенті Bathurst 1000 на симуляторі iRacing.

Непоганими підвалинами для успішної гонки на Сільверстоуні можуть стати технічні характеристики автомобілів Bentley GT3 Continental, які підходять для цього автодрома — потужність та відмінна стабільність у швидких та середніх поворотах, яких достатньо на британському кільці.

Домінік Хорошавін: «В першу чергу ми зобов’язані відповідати позицію, яку зараз займаємо в чемпіонаті і тримати марку переможців попереднього етапу. Відповідно, топ-3 — це наша мінімальна мета. Я ще не знаю, як поводитиметься Bentley на цій трасі в порівнянні з іншими марками автомобілів, і дуже сподіваюсь, що ми будемо здатні конкурувати з головними суперниками».

Олег Пітцик: «Я на Bentley ніколи раніше не стартував на Сільверстоуні, тому є певне хвилювання, а тим більше, враховуючи головну ціль — утримати та закріпити лідерство в чемпіонаті. Сподіваюсь, усе складеться на нашу користь, і ми завершимо гонку з корисним результатом».

Де дивитись:
Офіційна трансляція: https://www.youtube.com/watch?v=vl0HLVjLfuk
Стрім Хорошавіна: https://www.youtube.com/channel/UCxI1SpueG9BmcyGbSoqOUNg
Стрім Пітцика: https://www.youtube.com/channel/UC-AfUcebHcrqymIBgj_gr6A