Непроста перемога Романенко

Категорія: eChamps
Tags: SimGridSprintCup SimRacingUA
Переглядів: 199

8 липня Костянтин Романенко (пілот італійської спільноти Team Ballas Esports) приймав участь у міжнародній першості The Sim Grid Sprint Cup Season 4 Championship на італійському гоночном комплексі Misano World Circuit. Для українського пілота змагання вийшло непростим.

Форматом гонки була передбачена можливість парного змагання – зміна пілотів може відбуватись посередині гонки. В результаті дісконекту і некоректної роботи сервера ще до кваліфікації система не розпізнала Костянтина Романенка і його напарника учасниками одного екіпажу, тому кожен змушений був провести власну гонку зі штрафом.

Попри настільки неприємні початкові умови, українець для початку виборов поул, показавши найкращий кваліфікаційний час серед 35 учасників. А далі почалася виматуюча гонка. Інформація про штраф в ході заїзду декілька раз змінювалась – 15 секунд переростали у 2 хвилини, однак офіційного підтвердження не було. До заїзду у бокси киянин не поступився позицією жодному конкуренту, однак не міг повністю зосередитись на заїзді. Навіть в ході піт-стопу Костянтин втратив біля 5 секунд через те, що невчасно вимкнув двигун. Тож з боксів на трасу наш спортсмен повернувся 14-м, а для перемоги необхідно було не тільки повернутись на лідируючу позицію, але й, враховуючи загрозу штрафу, здобути запасні 15-20 сек.

Поступово Костянтин добрався до другого місця, а у фінальній частині заїзду вийшов першу позицію та почав потроху відриватись від решти суперників, хоча деякі «колові» пілоти чинили перешкоди лідеру гонки. На останніх колах, а їх виявилось 56, головний конкурент Романенка зійшов з дистанції, тому відрив у киянина ще збільшився. В результаті, Костянтин здобув перемогу, і штраф не завадив цьому.