Нова серія від VCO та Sim Grid на ACC

Нова серія від VCO та Sim Grid на ACC
Категорія: eChamps
Tags: ACC SimGrid VCO WC
Переглядів: 211

Virtual Competition Organisation (VCO) продовжує нарощування своєї присутності у віртуальному світі перегонів, вигадуючи — в позитивному розумінні цього слова - все нові й нові турніри. Цього разу мова йде про анонс новї серії 12- та 24-годинних перегонів під брендом Кубку світу. Першість, яка стала результатом співпраці VCO та The Sim Grid та матиме назву The Sim Grid x VCO World Cup, складатиметься з п'яти етапів і пройде на платформі Assetto Corsa Competizione.

За головний трофей, а це 20 000 доларів, будуть змагатись півсотні команд, в кожну з яких увійде по чотири пілоти. Очікується, що серед пілотів будуть як і сімрейсери з солідним професійним досвідом, так і новачки та аматори. І все — задля популяризації віртуального автомобільного спорту.

Перший етап відбудеться 3 квітня, це буде гонка 12 Hours of Bathurst. 15 та 16 травня 24-годинну гонку прийме у себе трасса Spa. Далі — 26 червня та 21 серпня — відповідно, Донінгтон та Кьялами, приймуть 12-годинні гонки третього та четвертого етапів. Ну, а фінал пройде на Нюрбургрингу — 24 Hours of Nürburgring.