Новий чемпіонат від КMAMK!

Новий чемпіонат від КMAMK!
Категорія: eChamps
Tags: Assetto Corse KMAMK eSports KMAMK TCR Season5 SimRacingUA
Переглядів: 1265

20 січня 2022 року відбудеться перший етап нового кіберспортивного чемпіонату у класі “турінг”, який буде включати вісім етапів на різноманітних європейських автодромах. Цього разу чемпіонат проводитиметься на симуляторі Assetto Corsa з використанням нового ліцензійного доповнення - класу автомобілів TCR 2021 року.

Крім чемпіонату в індивідуальному заліку водіїв, буде проведено чемпіонат і в командному заліку, щоб визначити три найкращі команди. Кожна команда має включати до свого складу двох водіїв на однакових автомобілях, але під різними стартовими номерами. Симулятор Assetto Corsa дозволяє працювати з лівреями автомобілів, тому всі потенційні учасники мають нагоду або використовувати стандартну, або власну ліврею.

Ще одне нововведення стосується процедури старту - відтепер кожна гонка буде розпочинатися зі старту сходу за сейфті каром. Але і буде виключення - на останньому етапі, який відбудеться на 25-кілометровому кільці Нордшляйфе, передбачена стандартна процедура старту з місця.

Кожен етап транслюватиметься на ютуб-каналі KMAMK Ukraine з рестрімом у соціальних мережах, а В’ячеслав Кобржицький буде фахово комментувати всі події!

Запрошуємо спортсменів і команди принять участь у чемпіонаті KMAMK WTCR Championship 2022 року!

Посилання:
Регламент Чемпіонату
Загальні правила КМАМК
Анкета-заявка на участь