Стартував новий сезон на Північній Петлі

Стартував новий сезон на Північній Петлі
Категорія: eChamps
Tags: DNLS iRacing
Переглядів: 813

Стартував другий сезон чемпіонату гонок на витривалість на легендарній Північній Петли — Digital Nürburgring Endurance Series. Першість, яка базується на симуляторі  iRacing, складатиметься з п’яти етапів, тобто з пяти 3-годинних гонок, і пройде за підтримки компанії Goodyear. Перший етап, H&R 3h-RENNEN, відбувся 28 листопада.

Всього за декілька кіл до фінішу дебютного змагання сезону до перемоги впевнено крокував екіпаж команди BS COMPETITION Лауріна Хейнріха (Laurin Heinrich) та Рейнера Талвара (Rainer Talvar). Але під час обгону одного з колових стався неприємний контак, який призвів до пошкодження автомобіля, втрати приблизно 5 /г у швтдкості, чого виявилось досить, щоб врешті втратити лідируючу позицію і відкотитись на друге місце.

Так перемога вислизнула до рук Семі-Матті Трогена (Sami-Matti Trogen) та Алекса Арана (Alex Arana) з команди MAHLE RACING TEAM. Третіми фінішну смугу перетнув автомобіль екіпажа Williams Esports у складі Джессі Крона (Jesse Krohn) та Домініка Штайба (Dominik Staib).

Крім абсолютного заліку в класі GT3, в рамках серії ведеться боротьба ще в трьох номінаціях - кубковий залік Porsche 911 GT3 Cup, а також заліки класів SP10 (GT4) та SP3T. Переможцями в них за підсумками першого стапу стали, відповідно: Мартін Ашер (Martin Ascher) та Маркус Джирак (Marcus Jirak), команда Ascher Racing; Нілс Лоренц (Nils Lorenz) та Нілс Карстенсен (Nils Carstensen), команда RSO; Юрген Фран (Jürgen Frank) та Фелікс Людвіг (Felix Luding), команда SimRC.