Оновлення АСС. Нові лівреї та інше

Оновлення АСС. Нові лівреї та інше
Категорія: eSoft
Tags: ACC
Переглядів: 1300

Розробники симулятора Assetto Corsa Competizione підготували чергове оновлення платформи (індекс 1.17.12). Цього разу головні “новинки” пов'язані з додаванням повного пакету ліврей з чемпіонату GT World Challenge Europe зразка 2021 року. Отже, на відміну від перших етапів віртуальної першості Fanatec GT World Challenge Europe Powered by AWS Esports Cup, коли на трасі можна було спостерігати мікс ліврей 2020 та 2021 років, в подальшому сімрейсери матимуть змогу використовувати виключно актуальний вигляд своїх автомобілів.

Крім того, палітра реальних ліврей автомобілів була поповнена декількома віртуальними зраками, дотичних до віртуальних першостей BMW Sim Time Attack series та Logitech McLaren G Challenge, відповідно, мова про боліди BMW M4 GT4 та McLaren 720S GT3.

Щоправда, слід зазначити, автори оновлення наполягають на тому, що додані лівреї є бонусом до основних змін, яких зазнав симулятор в частині покращення ігрової фізики, графіки, усунення певних вад у поведінці певних автомобілів (таких як Honda NSX GT3, Ferrari 488 GT3 та Bentley Continental GT3), у покращенні мапи траси Oulton Park тощо.