Перемога і розчарування Хорошавіна

Перемога і розчарування Хорошавіна
Категорія: eChamps
Tags: CupraSimRasing SimRacingUA
Переглядів: 839

2 вересня Домінік Хорошавін приймав участь у сьомому раунді світовому монокубку Cupra Simracing Series 2021 на сервері 2, що проводився на німецькому гоночному комплексі Nurnburgring. У результаті кваліфікації киянин зайняв поул, тому в першій гонці стартовав на чолі пелетону і в першій її половині наростив відрив, який дозволив йому здобути перемогу навіть під потужним пресингом конкурента.

Другий заїзд Хорошавін розпочав із 10-ї позиції, але суперники в боротьбі з українцем вели себе доволі агресивно й непередбачувано — у результаті таких дій кожен з учасників інциденту набирає штрафні бали. Домінік прорвався на 7-му позицію, на той момент українець отримав 28 штрафних очок із 40 можливих. В одному із віражів Хорошавін пропустив точку гальмування і вилетів за межі траси, одразу після цього був дискваліфікований.

«Я дуже розчарований перебігом гонки. Як можна так вести боротьбу? Це ж другий сервер! Про що ці хлопці думали, коли зміщуються на гальмуванні?! Потрібно працювати над тим, щоби приймати участь у вищій лізі», — прокоментував перебіг змагань Домінік Хорошавін.

фото зі стріму Домініка Хорошавіна