Перемога Пітцика могла вислизнути

Перемога Пітцика могла вислизнути
Категорія: eChamps
Tags: ACC AOR BallasTeamUkraine SimRacingUA
Переглядів: 582

31 серпня Олег Пітцик, пілот команди Ballas Team Ukraine, прийняв участь у другому  етапі світової першості AOR GT3 Season 8 на сервері 2 на трасі Misano. На старт гонки вийшли три десятки пілотів, серед яких українець стартував другим, що надавало шанс на чудовий підсумковий результат.

На жаль, на першому колі дистанції Олег припустився помилки, через що випустив двох суперників вперед. Наслідки помилки український пілот виправив досить швидко, атакувавши суперників та повернувши собі втрачену позицію, однак наздогнати лідера у першій половині гонки так і не вдалося.

Після сервісу українець повернувся на трасу четвертим і дуже швидко став лідером. Та головна боротьба була попереду. Після піт-стопу Пітцик зрозумів, що пального йому може не вистачити, тому необхідно було зменшити темп. Цим намагались скористатись суперники, але наш пілот контролював перебіг гонки. На останніх колах дистанції, коли стало зрозуміло, що пального вже точно вистачить, киянин збільшив темп і відірвався від суперників, довівши врешті справу до перемоги.