Перша перемога Team Ballas Ukraine

Перша перемога Team Ballas Ukraine
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 1033

Другий етап міжнародного чемпіонату RCI Endurance Championship, який пройшов на британській трасі Oulton Park, закінчився повною та безапеляційною перемогою українського екіпажу команди Team Ballas Ukraine у складі Домініка Хорошавіна та Олега Пітцика!

Кваліфікація склалася для українців не зовсім так, як планували самі пілоти — Олег зумів зафіксувати лише 12-й час під час першої спроби у фінальній частині сесії. Останнє ж коло кваліфікації стало й останньою спробою на покращення результата, якою наш пілот зумів скористатись, подолавши коло із 6-м результатом. Так Пітцик здобув парво стартувати шостим.

Перший відрізок 2-годинної гонки був вкрай напруженим. Олег після старту зумів випередити декілька суперників та піднятись на друге місце. Темп пілота українського екіпажу на автомобілі Bentley Continental GT3 дозволив через певний час впритул наблизитись до лідера гонки та почати на нього пресинг. Головний суперник пресингу не витримав та припустився помилки, поступившись першою позицією на користь українців.

Слід відзначити, що весь цей час брати Маккол на Mercedes-AMG GT3 практично протягом усього першого стінту висіли на «хвості» в Олега, шукаючи бодай мінімальну шпаринку в його обороні. Але пілотаж Пітцика був безпомилковим — дякуючи 100 %-концентрації він не надав суперникам жодного шансу на проведення успішнох атаки.

Після візиту в бокси, отримання свіжого комплекту покришок та танкування необхідною на другу частину гонки кількістю пального, за кермо сів Домінік Хорошавін. Головні суперники в цей час також провели свій піт-стоп. І все йшло до того, що і друга частина заїзду пройде так само напружено, як і перша. Але вже після декількох кіл після проведеної зупинки в братів Маккол трапився дисконект із сервером. А наступний екіпаж, до якого перейшла естафета вести боротьбу з лідируючими українцями був уже занадто далеко. Тож Домінік достатньо спокійно провів свій стінт, не припустився жодної помилки случился і впевнено першим перетнув фінішну лінію!

Ця перемога стала першою для нового екіпажу команди Team Ballas Ukraine і вивела український дует у лідери чемпіонату ліги RCI за кількістю набраних очок!

Олег Пітцик: «Ми зуміли кваліфікуватись тільки на шостими, хоча в запасі мали ще 2-десяті секунди, які мені не вдалося зібрати на колі, щоби покращити стартову позицію. Але темп нікуди не зник під час гонки, і він дав нам змогу випередити декілька суперників із першої п’ятірки та врешті вийти в лідери. А тим часом Брати Маккол були трохи швидшими за нас, адже автомобіль Mercedes-AMG GT3 на цій трасі поводився більш комфортно та давав можливість підтримувати дещо більший темп у порівнянні з Bentley Continental GT3. Тож мені знадобилася повна концентрація та безпомилкове пілотування, щоби стримувати супеників позаду. У результаті, усе вийшло, а далі Домінік відмінно провів свою частину гонки. Вкрай задоволений нашим результатом та лідерством у чемпіонаті!»

Домінік Хорошавін: «Після піт-стопу та дисконекта в наших суперників ми змінили пріоритети та відмовились від намагання гнати «на всі гроші»! Головною задачою стало надійнійно та безпечно провести другу частину 2-годинної гонки та фінішувати. Фінішувати першими, з чим ми успішно впорались. Деяке занепокоєння викликали екіпажі, які ми обгоняли на коло та більше, адже завжди є ризик інцидентів під час маневрів проти колових. Та все обійшлося без неприємностей, і ми зуміли переможно завершити другий етап. Дякую Олегу та всі команді за внесок у цей результат!»

Де можна переглянути описані події:
Офіційна трансляція: RCI TV | Endurance Championship Season 2 — Round 2 — Oulton Park | PRO/SILVER | Live Commentary
Стрім Хорошавіна: RCI Endurance S2 | Round 2 | Oulton Park | PRO & High Silver Split
Стрім Пітцика: RCI. Endurance Championship S2. R2. Oulton Park.