Перша в Україні школа сімрейсингу

Перша в Україні школа сімрейсингу
Категорія: eChamps
Tags: SimRacingUA
Переглядів: 3006

Київський міський автомотоклуб, який без жодного перебільшення є одним з найстаріших клубів українського автоспортивного руху, продовжує писати історію вітчизняного автоспорту. КМАМК долучився до стрімко набираючих популярність віртуальних змагань та спільними зусиллями з провідними віртуальними гонщиками країни відкрив першу в Україні школу сімрейсингу.

Мета Школи полягає в тому, щоб навчити всіх охочих впевнено відчувати себе за кермом віртуального гоночного автомобіля, отримувати максимальну насолоду від пілотування та боротьби з суперниками, а також демонструвати пристойні результати на віртуальних трасах. Програма навчання в Школі охоплює повний обсяг необхідних для того знань та навичок — від налаштувань обладнання та налаштувать гоночних автомобілів до опанування техніки гальмування, проходження поворотів та побудови тактики та стратегії на змагання.

Як зазначено на офіційному discord-каналі Школи, заняття проводяться в режимі онлайн на окремому сервері. Спілкування між інструктором та учнем відбувається в голосовому чаті. Всі заняття індивідуальні та проводяться в заздалегідь узгоджений час. На сьогодні в Школі працюють три інструктори — Жирайр Гюрунян (основна спеціалізація - симулятор RaceRoom Racing Experience), Нікіта Шапошник (RaceRoom Racing Experience) та Костянтин Романенко (Assetto Corsa Competizione).

Запрошуємо всіх бажаючих домогтися прогресу в школу сімрейсингу KMAMK SimRacing School: https://discord.gg/CZWp3NmH2M