Перший етап 24H Series Esports позаду

Перший етап 24H Series Esports позаду
Категорія: eChamps
Tags: 24hSeriesEsports iRacing
Переглядів: 917

Минулої неділі, 25 жовтня, пройшов перший етап чемпіонату 24H Series Esports 2020 року. Після 6 годин перегонів по кільцю в Імолі екіпаж переможців зумів відірватись від свого найближчого переслідувача всього на півтори хвилини.

Першим картатий прапор побачив автомобіль іспанської команди MSI eSports — Audi R8 LMS, на якому виступали Алехандро Санчес (Alejandro Sánchez) та Марк Перес (Marc Perez). Попри очікування, переможець попереднього сезону, команда Williams Esports, силами Мартіна Крістенсена (Martin Christensen), Артура Лехука (Arthur Lehouck) та Домініка Стайба (Dominik Staib), фінішувала лише другою.

В кубковому заліку Porsche 911 Cup ще один екіпаж Williams Esports, до складу якого входить діючий чемпіон Йос Томпсон (Josh Thompson), також не зміг вибороти перемогу. Буквально на останніх колах гонки в лідери вирвались фіни Еро Туомінен (Eero Tuominen) та Матіас Вітікайнен (Matias Vitikainen) з команди Inertia SimRacing EuroRC.com.

В класі GT4 перемогу відсвяткували Емануелє Петрі (Emanuele Petri) та Саша Горлє (Sacha Gorlè) з команди SRC Squadra Corse, які виступали на BMW M4 GT4. В у заліку TCR  екіпаж Юргена Франка (Jürgen Frank) та Фелікса Людинга (Felix Luding) з команди German SimRC відзначились найщільнішим фінишем, випередивши на фініші своїх супеників по категорії всього на 34 секунди.