Перший завал WarmUp League

Перший завал WarmUp League
Категорія: WarmUp League
Tags: Assetto Corse SimRacingUA WULeague AC AutumnSeries
Переглядів: 1403

До старту першої гонки WarmUp League без сумніву були ті, хто вважав, що жодне змагання Ліги не пройде без бодай однієї безглуздої аварії. Воно ж і не дивно - адже Ліга має на меті об'єднувати тих, у кого майже немає досвіду сімрейсингової боротьби. Але минала гонка за гонкою, а на трасі боротьба була настільки чистою, що дивувала навіть професіоналів. І лише під час третього етапу на трасі трапився неприємний завал.

Щоправда треба обов'язково обмовитись - те, що відбулося на другому колі другої гонки на кільці Brands Hatch Indy, неприпустимо назвати чимось безглуздим. Трапилася достатньо поширена для кузовних перегонів навіть рівня хайлевелсуперпуперпрофі ситуація - невеличкий контакт автомобіля, що атакує, задньої частини автомобіля, який захищається, призводить до розвороту або одного з них, або ж обох. А далі, як карта ляже... На волю долі - якщо поталанить, то суперникам вдається уникнути контакту з несподіваною перешкодою, а якщо ні, то можна очікувати завалу різного ступеня тяжкості.  

В нашому випадку атакував Щербина, захищався Авдєєнко. І після легкого дотику обидва автомобілі втратили впевене зчеплення з трасою і почали пливти. При цьому Авдєєнко досить швидко приборкав свій Polo та повернувся у боротьбу, а от Щербина став тією самою перешкодою, уникнути якої не змогли одразу чотири соперника.

Власне, це вся розповідь про перший завал у WarmUp League. Відверто кажучи - такий собі… дуже скромний. Додати до розповіді можна хіба що те, що одним з тих чотирьох невдах був Сергій Бутцев. Після перемоги в першій гонці Сергій за правилами повного реверсу стартував останнім, але за перше коло зміг відіграти п'ять позицій і увійти у топ-10. І хоча дуель Щербини та Авдєєва відбувалася на межі першої п'ятірки, і відстані до неї було наче й достатньо, щоб вчасно відреагувати, Бутцев не відреагував.

“Бачиш завал, не сподівайся, що зможеш проскочити - обери максимально безпечну швидкість та траєкторію” - так розмірковував Сергій, але, нажаль, вже після фінішу у своїх коментарях. А фінішував він лише дев'ятим.

Якщо ж обирати найбільших невдах етапу, то такими можна вважати Кирила Кузіна та Євгена Артеменко, не без допомоги яких і склалася перемога Сергія Бутцева. Так, Сергій сам провів бездоганну гонку - спочатку пробився у першу п'ятірку, стартуючи дев'ятим, потім дістався першої трійки, потім вже на третьому колі вийшов у лідери, а далі безпомилково контролював ситуацію. І на цьому шляху Бутцев  подолав і Білоконенка, і Макарова, і Якуніна, і Летучого, і двох досвідчених гостей етапу - Горбунова та Гюруняна. Але ж Кузін та Артеменко - два з трьох лідерів турнірної таблиці - відверто подарували переможцю дві позиції, припустившись фальстарту та опинивши в самому хвості після відповідного штрафу.  

Після невдалого старту достатньо відігратись ні Артеменко, ні Кузін так і не змогли, фінішувавши, відповідно, шостим та десятим. І все б нічого, якби їх головний конкурент по осінній серії Ліги Артем Макаров не піднявся на другу сходинку подіуму. Більше того, друга гонка, в якій Артеменко відігрався, здобувши перемогу,  для Кирила Кузина склалась ще гірше. 

Не минуло й двох кіл, а Кирил вже очолив заїзд, при цьому на той момент на друге місце піднявся якраз Артеменко. І далі було понад п'ять кіл запеклої боротьби між двома лідерами, переможцем з якої вийшов Євген. На жаль, схоже, що на протистояння з Артеменко Кузин витратив занадто багато фізичних та психологічних сил, адже дуже скоро після декількох відбитих атак з боку Дмитра Воронка та Артема Макарова, Кирил вилетів з траси та припинив гонку.

Запис третього етапу можна переглянути на Youtube-каналі Домініка Хорошавіна.