Першість SEAT CUPRA добігає кінця

Першість SEAT CUPRA добігає кінця
Категорія: eChamps
Tags: CupraSimRasing Race Room SimRacingUA
Переглядів: 434

Тринадцяти-раундовий чемпіонат 2020 CUPRA SimRacing Series, який проводиться на офіційній ігровій платформі світової першості WTCR - в симуляторі RaceRoom - поступово добігає до завершення. Минулої суботи, 17 жовтня, на трасі Spa Francorchamps відбувся передостанній етап.

Стартуючи з поула, гонку виграв лідер першості угорець Девід Нагі (David Nagy) з команди M1RA Esports, другим, також зберігши за собою стартову позиції, фінішував посідаючий нині четверте місце загального заліку ще один угорець Адам Пінчес (Adam Pinczes) з команди Triple A Esports, третім - італієць Джанмарко Фідучі (Gianmarco Fiduci), команда Absolute Motorsport Racing Team, який за етап до завершення серії займає шосте місце в особистому заліку. Що стосується виступу пілота Williams Esports Моріца Льонера (Moritz Löhner), який ще зберігає мінімальний шанс випередити Нагі у боротьбі за титул серії (між ними за етап до фінішу 267 очок - 2434 проти 2167), то німець закінчив гонку в Спа четвертим.

Окремо слід відзначити виступ на бельгійському етапі українського сімрейсера Костянтина Романенко, який виступає під прапорами команди Ballas Racing Team. Кваліфікувавшись 18-м, та потрапивши на перший сервер, Романенко дістався фінішу на 16-й позиції. Для Костянтина, який в загальному заліку займає 24 позицію, це один з найкращих результатів протягом сезону.

До речі, серед майже трьох сотен сімрейсерів, які потрапили до турнірної МР(мульті-плейєр)-таблиці 2020 CUPRA SimRacing Series, є ще два українські пілоти. Жирайр Гюрунян та Влад Татара декілька разів виходили на траси першості, але робили це не настільки регулярно, щоб мати змогу посперечатись за високі залікові місця: в активі у Жирайра лише 131 бал (74-й в таблиці), у Влада - 4 (234-й).

Заключний раунд першості відбудеться на трасі Macau 31 жовтня.