PESC: Роджерс впевнено лідирує

PESC: Роджерс впевнено лідирує
Категорія: eChamps
Tags: iRacing PESC
Переглядів: 842

Переможець турніру  Porsche TAG Heuer Esports Supercup сезону 2019 року Джошуа Роджерс (Joshua Rogers) вважається в поточному розіграші Кубку одним з фаворитів. При цьому, виходячи з того, як завзято він виступає на старті сезону, австралієць вочевидь має намір стати першим “дворазовим”. І черговий впевнений крок до такого здобутку Роджерс зробив на третьому етапі, який відбувся 31 січня на Autodromo Enzo e Dino Ferrari.

Після двох перемог у спринтерських гонках попередніх етапів, в Імолі Джошуа зміг фінішувати в першому заїзді лише другим, програвши діючому володарю Кубка Себастьяну Джобу (Sebastian Job).  Відповідно, з урахуванням реверсивного старту для топ-8 спринту, основну гонку Роджерс починав з сьомої позиції. Але вже після трьох кіл він вже претендував на подіум, прорвавшись на другу позицію.

Корректно подолати опір з боку Алехандро Санчеса (Alejandro Sánchez) на шляху до перемогу для Роджерса було справою принциповою, враховуючи, як закінчилось протистояння цієї пари на етапі в Бразилії. Але цього разу обійшлося без неприємних наслідків. Звісно, якщо не вважати неприємністю другу позицію на фініші для Санчеса.

Через тиждень, 7 лютого, під час наступного етапу, який приймав у себе британський Silverstone, впевнено очолюючий турнірну таблицю Роджерс мав непоганий шанс здобути другу перемогу в сезоні. На самому початку основного заїзду лідируючий Томі Остгаард (Tommy Ostgaard) та переслідуючий його Себастьян Джоб зіткнулись між собою і випустили на перше місце саме Джошуа. Але лідер першості не зумів повною мірою скористатись подарунком долі.

Після неприємного контакту з суперником Джоб відкотився не так і далеко — лише на третю позицію. Тому він дуже швидко оговтався та кинувся надолужувати втрачене. На сьомому колі, якраз на екваторі гонки, він знову був другим. А ще через коло випередив Роджерса. Той, звичайно, намагався відігратись, упираючись аж до самого фінішу, але так і не зміг нічого вдіяти. А фініш вийшов поки що найщільніший в сезоні — Себастьян випередив Джошуа під картатим прапором лише на 29-сотих секунди.

Після чотирьох етапів Роджерс продовжує лідирувати в заліку Кубку, маючи в своєму активі 265 очок. Другу позицію займає демонструючий впевнену стабільність Мітчел де Йонг (Mitchell deJong) — 227 очок. На рахунку Себастьяна Джоба, який розташувався на третьому рядку, 183 бали.

Фото © 2021 iRacing.com Motorsport Simulations