PESC: Стартував третій сезон

PESC: Стартував третій сезон
Категорія: eChamps
Tags: iRacing PESC
Переглядів: 900

Протягом першої половини січня, а саме - 9 та 16 січня - відбулося два етапи третього сезону популярної серії Porsche TAG Heuer Esports Supercup, яка проводиться на платформі iRacing. Як зазначали перед стартом першості її організатори,  “новий сезон - це новий виклик та нові можливості для чотирьох десятків сімрейсерів”. Щоправда, поки що новими викликом та можливостями здебільшого активно користуються старі пілоти :-)

На першому етапі, який приймав у себе Autodromo Jose Carlos Pace в Інтерлагосі, кваліфікацію та спринтову гонку “в одні ворота” виграв перший чемпіон серії Джошуа Роджерс (Joshua Rogers). Ну, як “в одні ворота”... Протягом всіх 10 кіл гонки на Роджерса намагався чинити бодай хоча б який-небудь тиск Дейн Уоррен (Dayne Warren), але нічого з того тиску витиснути так і не вдалося.

Основна гонка стартувала з реверсом перших восьми спринтерських позицій, тож Джошуа був змушений прориватись крізь суперників. Досить швидко йому вдалося прорватись до третього місця, після чого зав”язалась дуель з Алехандро Санчесом (Alejandro Sánchez), який нещодавно втратив лідируючу позицію і був цим вочевидь незадоволеним. Результат дуелі виявився прикрим для обох — контакт та достроковий фініш. 

Перемогу ж тим часом відсвяткував Кевін Елліс молодший (Kevin Ellis Jr), успіх якого опинився дещо у затінку на фоні того, наскільки яскравою та напруженою виявилась розв”язка боротьби за другу сходинку подіуму -  Максиміліан Бенеке (Maximilian Benecke) випередив у цій боротьбі Мітчела де Йонга (Mitchell deJong) на 24-тисячні секунди.

А через тиждень, 16 січня, учасники Porsche TAG Heuer Esports Supercup зібрались на трасі у Барселоні. Де знову відзначились чемпіони попередніх сезонів Джошуа Роджерс да діючий володар титулу Себастьян Джоб (Sebastian Job).

На етапі в Бразилії Джоб виступив вкрай невдало. В спринтерській гонці він не зміг навіть пробитись у топ-10, а в основній вибув з технічних причин. Тож в Іспанії Себастьян мав намір реабілітуватись. Що, власне, і зробив. В спринті він пробився з 16-го місця на старті до восьмого, здобувши таким чином першу стартову позицію основного заїзду. Після чого достатньо легко виграв гонку, за 18 кіл дистанції випередивши Роджерса більш як на дві з половиною секунди.

Ну, а Джошуа тим часом додав до свого активу чергову перемогу в кваліфікації та ще одну перемогу в спринті.

Фото © iRacing.com Motorsport Simulations