Пітцик та Хорошавін — чемпіони!

Пітцик та Хорошавін — чемпіони!
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 1625

Фінальний етап на британський трасі Donington Park, який відбувся в дощових умовах, завершився якнайкраще для українських водіїв Олега Пітцика та Домініка Хорошавіна з команди Team Ballas Ukraine! Уже на практиці стало зрозуміло, що автомобіль Bentley не має переваги на цій трасі в порівнянні з верткими автомобілями McLaren, Porsche і навіть Mercedes. Менше з тим Олег та Домінік намагалися будьщо витягнути зі свого автомобілю все, на що він здатен.

Кваліфікація, яку проводив Домінік, завершилася із шостим результатом, але що було набагато важливіше — головні конкуренти в чемпіонаті, екіпаж під номер 70, на такому ж самому Bentley розташувався ще далі.

Після старту перегонів Хорошавін захопив четверту позицію й дуже довго тримався за автомобілями Porsche, які окупували друге та третє місця, але під кінець свого стінту, Хорошавін дещо втратив темп та змушений був дозволити більш швидкому екіпажу на McLaren випередити себе.

Другий стінт Олега Пітцика, був дещо обнадійливим, тому що під кінець дистанції Олег зумів наблизитися до третьої позиції там мав бажання поборотися за подіум і третю сходинку. Але в дощових умовах така боротьба могла призвести до поганих наслідків, навіть до втрати перемоги у всьому чемпіонаті! Тож було вирішено не ризикувати і фінішувати четвертими, що і принесло нашому екіпажу перемогу в чемпіонаті!

На рахунку української команди дві перемоги та п’ять подіумів, що свідчать про дуже гарну спортивну форму водіїв!

«Ми з Олегом перед стартом чемпіонату навіть і не мріяли про такий результат. Ми ще не розуміли свій темп у порівнянні з найшвидшими екіпажами та ще не мали досвіду спільної роботи, взаємодії та були питання з налаштуванням автомобіля. Тож на протязі чемпіонату окрім результатів, налагоджували власну роботу в команді, і нам деякою мірою пощастило. Ми їдемо в одному темпі, тож налаштування Bentley підходили як Олегу, так і мені! Дуже радий цьому результату, бо це моя перша перемогу в міжнародному чемпіонаті, перша перемога з Олегом і перша перемога як водія команди Team Ballas Ukraine» — сказав після фінішу в інтерв’ю Домінік.

Наразі чемпіонат RCI Endurance завершено, але екіпаж Пітцика та Хорошавіна готуються до нових топових світових турнірів та чемпіонатів!